Jak nosić szale?

Często ubierasz się w zwyczajnie, zwykły T-shirt i spodnie? Bywa, że jesteś ubrana od stóp do głów w jednym kolorze, zwykle czarnym lub w szarościach. Najchętniej chciałabyś to zmienić, ale tak do końca nie wiesz od czego zacząć. Dobrym pomysłem w ożywieniu twojej stylizacji, będzie wybór apaszki. Ten prosty sposób, odświeży Twoją garderobę.
Szale i chusty damskie mają szeroki wachlarz zastosowań. Przez bogatość form i wzorów w których występują, każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Od kolorowych wzorów kwiatów, po przez te z motywem złotej biżuterii w stylu wielkich domów mody, aż po bardziej spokojne, bez żadnych nadruków.

Szale i chusty

Latem świetnie sprawdzą się na plaży. Odpowiednio zawiązane i zawinięte wokół ciała, będą służyć jako pareo czy tunika. Ochronią nas przed silnym słońcem, po długich godzinach spędzonych na opalaniu się. Sprawdzą się też jako nakrycie głowy, nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale również przed silnym wiatrem. W dodatku wiązanie chust pod brodą, jest trendy. Takie rozwiązanie pojawiło się, na wybiegach wielu projektantów. W połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi, doda tajemniczości i stylu.

Zimą i jesienią, ciepły, gruby szal na pewno Cię ogrzeje, ale poza zastosowaniem praktycznym, ma też zalety wizualne. W chłodne pory roku, najczęściej jesteśmy ubrani w jednym kolorze, dodatek kolorowej chusty wyróżni nas z tłumu.
Apaszka to też doskonały pomysł na prezent, kiedy nie za bardzo znamy drugą osobę i jej zainteresowania. Taki podarunek jest elegancki i z pewnością się przyda.

Więcej:

moda